Акції 1
Промокоди 1
- знижкаВже використали 58 разівДля отримання знижки перейдіть на сайт і зробіть свій вибір. Акційна пропозиція вже діє на сайті.Від20.11.19 До29.02.20
Миколин Хутір
- Показати всі 1 промокод
Про компанію Миколин Хутір
Якщо ви шануєте українські традиції та твочість, хочете більше про них дізнатися, вам неодмінно слід відвідати музей-садибу «Миколин хутір», що в селі Мала Петриківка на Дніпропетровщині. Етномузей заснували відомі майстри петриківського розпису Микола та Валентина Деки. Вони оздобили стіни і вікна хат рослинними орнаментами, пейзажами, зображенням тварин, а зсередини відтворили деталі інтер’єру, побуту та одягу.
Гості, які відвідають сільські садиби, зможуть ознайомитись з культурою та традиціями Дніпропетровщини початку 20 століття, прийняти участь у майстер-класах, поласувати національними стравами з натуральних продуктів. Тільки тут гості зможуть проїхатись в хаті на колесах, яка оздоблена зовні та всередені розписом, взяти участь у традиційних козацьких іграх та розвагах, станцювати гопака. Відвідини етномузею «Миколин хутір» занурять вас у побут і традиції пращурів, подарують веселі вихідні та залишать у вас неймовірні спогади.
Питання
Щоб залишати відгуки на акцію вам потрібно авторизуватись чи зареєструватись
Садиба «Миколин хутір» – дивовижний музей петриківського розпису та українських традицій
Що б там не було за вікном – літня спека чи дощ зі снігом, а вихідні хочеться провести десь за містом, та ще й так, щоб і цікаво було, і корисно, і красиво, і смачно. Якщо ви не байдужі до українських традицій у побуті та мистецтві, якщо хочете помилуватися народним петриківським розписом та більше про нього дізнатися, а до того ж і пообідати в справжній українській хаті – вам обов’язково слід відвідати музей-садибу «Миколин хутір», що в селі Мала Петриківка на Дніпропетровщині.
Організували музей-садибу Микола та Валентина Деки, яких добре знають на Дніпропетровщині як відомих майстрів петриківського розпису, членів Спілки художників України. У дідівській оселі, яка зберегла всі риси й прикмети народного побуту Наддніпрянщини початку 20 століття, подружжя талановитих художників заснувало етномузей. Заради цієї мети вони розмалювали хатину ззовні і зсередини різнобарв’ям традиційного петриківського розпису. Для гостей своєї садиби господарі побудували 2 будинки за традиційною для півдня України екологічною технологією – з глини, соломи й очерету. Творчість подружжя заквітчала стіни і вікна хат розмаїттям рослинних орнаментів, пейзажами, зображенням тварин, перетворивши садибу на експонат з виставки петриківського розпису. До того ж у столітній хаті зібрано старовинні деталі інтер’єру, побуту та одягу. Ви ознайомитеся із традиціями українців, побачите, як господині в давнину працювали на ткацькому верстаті, як поралися біля печі з горщиками та рогачами.
Відвідини «Миколиного хутора» не залишають байдужими ні дорослих, ні дітей. На подвір’ї садиби малеча зможе познайомитися з конями, курочками і поросятами та навіть погодувати їх. У міських дітей така екскурсія викликає більше захоплення, ніж відвідування зоопарку.
За успіхи в розвитку зеленого туризму і шанування народних традицій «Миколин хутір» був відзначений Дніпропетровською обласною радою та селищною і районною радами. Однак найвищою оцінкою господарі вважають емоційні подяки задоволених гостей етномузею, яких у Книзі відгуків із 2010 року набралося вже чимало.
Цікавинки «Миколиного хутора»
Господарі дому сердечно зустрінуть вас хлібом-сіллю і проведуть екскурсії та майстер-класи, навчаючи азів народних ремесел. І вибір ремесел досить широкий: ви разом із дітьми повправляєтеся в петриківському розписі, виготовите традиційну українську народну іграшку – ляльку-мотанку, навчитеся розписувати писанки, плести із соломи і за бажання навіть спробуєте виліпити з глини горщика на гончарному крузі та постукати молотом по наковальні.
А як прийде обідня пора, гостинні господарі «Миколиного хутора» почастують вас смачними українськими варениками. Після обіду ви зможете взяти участь у традиційних козацьких іграх та розвагах, станцювати гопака. Усі охочі зможуть приміряти національне українське вбрання і провести фотосесію. Особливе ж захоплення викликає унікальна «Мандрівна хата» – всуціль розписана петриківськими візерунками хата на колесах, немов у казці, помчить вас околицями «Миколиного хутора».
Ви можете на власні очі побачити на відео, як у «Миколиному хуторі» відбуваються дитячі екскурсії, майстер-класи, катання в «Мандрівній хаті», які враження отримують діти, як тут зустрічають Масляну.
Як потрапити до етномузею «Миколин хутір»
Дістатися до Петриківки можна із центрального автовокзалу Дніпра, а також із Полтави – з АС-1. Музей-садиба «Миколин хутір» розташована майже в центрі селища, за 5 км від Центру народного мистецтва «Петриківка». Працює етномузей щодня, однак для екскурсії потрібно попередньо забронювати час.
Відвідайте цей надзвичайний музей Миколи та Валентини Дека. «Миколин хутір» занурить вас у побут і традиції наших пращурів, подарує вам веселі вихідні та залишать у вас неймовірні спогади.